Заборонені прийоми чиновників, корупція вільнянської прокуратури та фонд взаємодопомоги: підсумки дня у Запоріжжі

Заборонені прийоми чиновників, корупція вільнянської прокуратури та фонд взаємодопомоги: підсумки дня у Запоріжжі

Про найважливіше 1 листопада.

Заборонені прийоми від запорізьких чиновників: як в ОДА добирають кадри?

Євген Ващенко – директор ТОВ «Строй лідер», магістр економіки та управління персоналом. А ще це претендент на посаду заступника директора Департаменту капітального будівництва. Втім, кандидат чи вже екс – будемо розбиратися далі. А ще він не з чуток знає, що відбувається наразі в Запорізькій ОДА. Про це і не тільки він погодився розповісти виданню «Факти Запоріжжя». (Читати)

Фірма заступника голови Запорізької ОДА є учасником конвертаційного бізнесу

Редакція видання «Факти Запоріжжя» продовжує викривати нечесних на руку посадовців. Цього разу ми вирішили дослідити діяльність однієї з компаній Володимира Тарасенка (заступника та кума губернатора) -  ТОВ «Віват Інвест». (Читати)

 Запорізькі "Слуги народу" виділять на будівництво мостів 750 мільйонів (оновлено)

Запорізькі члени фракції "Слуга народу" "вибили" на будівництво мостів 750 млн 620 тис гривень. У сесійній залі Верховної Ради  підтримали проєкт змін до бюджету 2019 року, у якому передбачено фінансування будівництва мостової переправи.  Прокоментувати рішення погодився відповісти народний депутат від фракції "Слуга народу" Сергій Штепа. (Читати)

Корупція в рядах прокуратури на Вільнянщині

Ми продовжуємо знайомити читачів із правоохоронцями нашої області. Зокрема, це стосується і переведення Валерія Прихожанова, і відкриття кримінального провадження відносно Валерія Романова. Сьогодні ж розповімо про Олександра Коваленко — прокурора Вільнянського відділу Токмацької місцевої прокуратури, який теж має надію пройти відповідне тестування та потрапити в оновлену місцеву прокуратуру. (Читати)

Створення фонду взаємодопомоги топ-чиновників Запоріжжя

Слідчими Другого слідчого відділу слідчого управління Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в Мелітополі, відкрито кримінальне провадження № 62019080000000211 від 17.05.2019, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України за фактом зловживання службовим становищем службовими особами правоохоронних органів та органів держаної влади міста Запоріжжя та Запорізької області, які з корисливих мотивів здійснюють тиск на бізнес-структури та громадські організації. (Читати)

Заступник міністра освіти і науки поспілкувався із запорізькими студентами

У межах всеукраїнського форуму лідерів студентського самоврядування до Запоріжжя завітав заступник міністра освіти і науки України - Єгор Стадний. Зазначається. що організаторами форуму стали представники Запорізького національного університету. Чиновник поспілкувався зі студентами та дав кілька порад щодо покращення університетської освіти. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі