Заборонені прийоми від запорізьких чиновників: як в ОДА добирають кадри?

Заборонені прийоми від запорізьких чиновників: як в ОДА добирають кадри?

Євген Ващенко – директор ТОВ «Строй лідер», магістр економіки та управління персоналом. А ще це претендент на посаду заступника директора Департаменту капітального будівництва. Втім, кандидат чи вже екс – будемо розбиратися далі. А ще він не з чуток знає, що відбувається наразі в Запорізькій ОДА. Про це і не тільки він погодився розповісти виданню «Факти Запоріжжя».

Каже, що не сприймає стратегію команди губернатора ЗОДА Віталія Туринка. Ба навіть більше, вважає її такою, що точно не веде до перемоги, а навпаки, невдовзі переконаємось в поразці новоспечених представників облдержадміністрації.

Ми поговорили про те, що відбувається за стінами ОДА, хто такий Ярош, чому Ващенка проігнорували.

Однак найцікавіше – це, звичайно, модель комунікації, яку обрала нова команда для переговорів зі своїми співробітниками.

До вашої уваги інтерв’ю з екскандидатом на посаду заступника Департаменту капітального будівництва Запорізької ОДА – Євгеном Ващенком.

Те, що зараз відбувається зараз з нинішньою владою — це дуже цікаво!

Ви особисто знайомі із «закуліссям» Запорізької ОДА і ми з вами зустрілись для того, щоб пролити світло на інцидент, до якого ви долучились…

Те, що зараз відбувається зараз з нинішньою владою — це дуже цікаво!

Ілона Байбара: З нинішньою владою в Запоріжжі?

Так.

Ілона Байбара: Що трапилось?

Я пройшов конкурс, як другий кандидат на посаду заступника директора Департаменту капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації. Згідно із законом про держслужбу, якщо протягом року перший претендент відмовляється або звільняється, або ж взагалі не думає обіймати посаду, то тоді автоматично на цю посаду, без конкурсу, призначають мене. Про це свідчить закон про держслужбу №29.

Так, 10 жовтня заступниця, яка пройшла за конкурсом перша, написала заяву про переведення. Відповідно, 12 числа мені ОДА вручили повідомлення про те, що я претендент і можу висловити бажання обіймати посаду.

Тож, 15 жовтня я заповнив усі документи, в тому числі й заяву про прийняття на роботу, яку мені на той момент підписав ще чинний директор Департаменту капітального будівництва Сергій Белєвцов.

Однак процес загальмувався. Я подав скарги до Нацагентства по держслужбі, регіонального представництва суду в обладміністрацію по держслужбі, до обласної державної адміністрації, Департаменту капбудівництва.

Ілона Байбара: Є припущення, чому вас не хочуть бачити на даній посаді?

Звичайно. Там зараз у кабінеті директора Департамента капбудівництва знаходяться одночасно три людини. Уявіть, всі троє сидять і керують Департаментом. Знаю, що їх влаштували туди, як провідних фахівців, зокрема це: Іздебський Ігор, Константинов Сергій та Ярош Віктор (це колишній керівник Володимира Тарасенка).

Невдовзі відбудеться конкурс на затвердження очільника Департаменту – а це пряме порушення закону про корупцію, бо в підпорядкуванні Тарасенка буде колишній його керівник. Раніше Ярош був, здається,  директором будівельного управління підприємств, коли воно ще існувало, а пан Тарасенко був у нього чи то майстром, чи то виконробом, чи то інженером.

Ілона Байбара: Є думки з цього приводу, що далі?

Думок багато. Втім, зазначу, подібне я бачив лише в 90-ті, навіть при Януковичі такого не було. Ці люди ламають закони!

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі