Задекларовані та щасливі суддя та депутатка, розпаковка нардепа та доля тубдиспансерів: підсумки дня

Задекларовані та щасливі суддя та депутатка, розпаковка нардепа та доля тубдиспансерів: підсумки дня

Найголовніше за 25 лютого

«Теплові пристрасті» у Мелітополі: як депутат райради підвищує тарифи своїм землякам

Ми продовжуємо знайомство з Сергієм Сметаніним - депутатом районної ради, який два рази на місяць подає до НАЗК повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Більше тут

"Розпаковуємо" народного депутата Володимира Кальцева

Що ми знаємо про тих, хто живе з нами в одному місті чи представляє наші інтереси під парламентським куполом, або про тих хто змінює наше Запоріжжя – саме час для вивчення персоналій? Сьогодні героєм нашої "розпаковки" став Володимир Кальцев. Він же народний депутат 9 скликання від партії "Опозиційна платформа - За життя" під номером 24. Більше тут.

Директор запорізького департаменту пояснив, за що його працівники отримують "європейську" зарплатню

Директор Департаменту капітального будівництва Віктор Ярош пояснив, за що платить своїм працівниками чималу зарплатню. Проте відповідь посадовця не влаштувала членів депутатської комісії.  Більше тут.

Земельні угіддя та грошові збереження: про що "каже" декларація сільської депутатки?

Спливає термін, коли посадові особи повинні подати декларації про статки та доходи за 2019 рік. Так, до 1 квітня чиновники і депутати повинні подати декларації за минулий рік і ми розпочинаємо серію матеріалів про їхні досягнення. Сьогодні мова піде про головну економістку ТОВ "Олександрівська" Приазовського району Шелудько Аллу. За сумісництвом, Алла Іванівна ще й має депутатські повноваження в Олександрівській громаді. Декларація посадовиці доволі цікава, бо налічує чимало нерухомого майна. Більше тут.

Колекційна зброя, коштовні телефони та ювелірні вироби: професійні здобутки запорізького судді

«А судді хто?» колись вдавався в суть питання дипломат, поет Олександр Грибоєдов у комедії "Горе от ума". У наш час відповідь на це, можна отримати з електронних декларації вельмишановних суддів, адже всі добре знають, що ці обличчя закону, повинні служити вірою та правдою Феміді та виносити справедливі рішення, а слова «корупція», «хабар», «привласнення», «тіньові схеми» повинні викликати негативні почуття, які терміново треба викоренити у всіх віхах життя. Як вже зазначили, сьогодні, ми перевіримо "досягнення" запорізького судді Олексія Лясковця, який працює у Конституційному Суді України. Більше тут.

У Бердянську знають як можна "вигідно" продати готель

Сьогодні в Бердянську можна купити 15-ти поверхову будівлю готелю Бердянськ за 2,35 млн доларів. У перерахунку на гривні становить близько 57,5 ​​мільйонів гривень, загальна площа приміщень становить понад 6 317 м². Відповідне оголошення розміщено на ресурсі OLX. Більше тут.

Яка доля чекає на тубдиспансери у Запорізькій області? (статистика)

Останнім часом одним із гострих питань в області є проблема закриття тубдиспансерів. Ми звернулись із цим питанням до Запорізької ОДА та міської ради, отримавши на нього відповідь. Крім того, в установах назвали статистичні дані захворюваності на туберкульоз. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі