Закупівлі пологового будинку, заощадження запорізького лікаря та пожертви на пандемію: підсумки дня

Закупівлі пологового будинку, заощадження запорізького лікаря та пожертви на пандемію: підсумки дня

Про найцікавіше 28 квітня.

Пологовий будинок у Запоріжжі придбав апарат ШВЛ за 3 млн грн

Не таємниця, що Україна виявилася не готовою до пандемії. Від першого офіційного випадку захворювання на COVID-19 наша держава зіткнулася з нестачею… всього. Навіть найзвичніші та найелементарніші для медицини речі, як-от дезінфектори, маски чи рукавички для лікарів, потрапили в розряд дефіцитних. (Читати)

Численні квартири, люксові авто та доларові заощадження: статки головного лікаря ШМД

На ґрунті всебічної уваги до медичної сфери Запорізької області ми продовжуємо розбирати декларації очільників міських лікарень. На черзі головний лікар «Міської клінічної лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги» Дмитро Івченко. (Читати)

Carlsberg Ukraine скеровує 3 мільйони на борьтьбу з COVID-19

Внутрішній фонд Carlsberg Ukraine виділив 3 мільйони гривень на боротьбу з пандемією коронавірусу. На ці кошти вдалося придбати 3 апарати штучної вентиляції легень та 8 кисневих концентраторів для лікарень Запоріжжя та області за рахунок скасування наукового проекту Carlsberg Fund Ukraine.  (Читати)

У Запорізькій області директора школи підозрюють у розтраті 450 тисяч бюджетних коштів

У Запорізькій області директора одного з навчальних закладів підозрюють у розтраті бюджетних коштів на суму 450 тис. грн. (Читати)

У Запорізькій області одне з протитуберкульозних відділень чекає хвиля скорочень

З 1 липня Бердянське протитуберкульозне відділення чекає хвиля скорочень. Мало, що штат медичної установи вже скорочено на 30%, а кількість ліжок зменшилась на 50%. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі