Закупівля медтранспорту для сільських місцевостей: чи вдасться запорізькому представництву зекономити на «залізяках»?

Закупівля медтранспорту для сільських місцевостей: чи вдасться запорізькому представництву зекономити на «залізяках»?

Комунальна установа «Територіальне медичне об'єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради оголосила тендер із закупівлі службового автотранспорту для медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості вартістю 8 мільйонів гривень.

За умовами тендеру постачальник у термін до 31 травня повинен поставити 16 легкових автомобілів RENAULT DUSTER, або еквівалент, вартість однієї автівки не повинна перевищувати 500 000 гривень.

Зазначимо, що під технічні характеристики, зазначених у тендерній документації, підпадає автомобіль Renault Duster, 2019 року випуску, із бензиновим двигуном об’ємом 1,6 літра, стандарту Евро-6, комплектації Life  вартістю 425 300 або комплектації  Zen вартістю 443 700 гривень. Саме така ціна вказана  на сайті компанії Renault в Україні (прайс-лист станом на 31 січня).

За умов, якщо КУ «Територіальне медичне об'єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» будуть придбані 16 автомобілів Renault Duster 2019 року випуску, комплектації Life, їх загальна вартість буде складати 6 804 800 грн. Відповідно економія бюджетних коштів буде 1 195 200 грн, або 15 % від очікуваної вартості оголошеного тендеру, але це за ідеальних умов.

В електронній системі Прозоро ми знайшли торішній тендер, який було проведено КУ «Територіальне медичне об'єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», вартістю 8,5 мільйонів гривень. Переможцем, за результатами відкритих торгів, було визнано ТОВ «Девелопмент Макс ЛЛС» «Автоінвестстрой-Чернігів», кінцевий бенефіціарний власник компанії Маріа Чатзіантона, зареєстрована на Кіпрі, тобто бюджетні кошти пішли в офшор.

За умовами укладеного договору ТОВ «Девелопмент Макс ЛЛС» «Автоінвестстрой-Чернігів» поставило КУ «Територіальне медичне об'єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» 17 автомобілів RENAULT DUSTER комплектації Life, вартістю 499 500 грн кожен.

Вартість автівок була лише на 500 гривень менша від очікуваної вартості, відповідно загальна економія державних коштів склала всього 8 500 гривень, або 0,1 % від очікуваної вартості тендеру.

Кого визнають переможцем та чи зекономлять бюджетні кошти під час проведення тендеру із закупівлі службового автотранспорту для медичних працівників у цьому році ми повідомимо на початку квітня, після проведення аукціону.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі