Замах на вбивство та інтернет-шахрайство у Запоріжжі: топ-подій за добу

Замах на вбивство та інтернет-шахрайство у Запоріжжі: топ-подій за добу

Видання «Факти Запоріжжя» зібрало топ-інцидентів по Запорізькій області за минулу добу (25.05.2020 р.).

Замах на вбивство

У Комунарському районі, внаслідок вуличного конфлікту, запоріжанин "підрізав" невідомого йому чоловіка. Постраждалого госпіталізували з проникаючим колото-різаним пораненням грудної клітини з ушкодженням легені. Зловмисника затримали.

Ножове поранення

Раніше засуджений запоріжанин наніс ножове поранення підмишечної області лівої половини грудної клітини місцевому мешканцю. Постраждалий госпіталізований до 9-ої міської лікарні. Зловмисника затримано у межах ст. 208 КПК. 

Інтернет-шахрайство

Зловмисники налагодили роботу call-центру, працівники якого використовуючи комп'ютерну техніку із зміненими VPN IPадресами, з метою конспірації, під виглядом співробітників різних банків, телефонували громадянам та шахрайським шляхом отримували їх особисту інформацію. Після цього вони знімали грошові кошти з особистих карток різних банків. У ході санкціонованого обшуку 25.05.2020 в орендованій квартирі було вилучено: 16 ноутбуків, 4 системних блоки, 6 мобільних телефонів, 3 блокноти з чорновими записами, 40 аркушів із нотатками та інструкціями, 7 Sim-карток різних операторів. Однак з громадянок повідомила у поліцію про зняття коштів із рахунку в розмірі 3 550 грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі