Запоріжан штрафують за спалення опалого листя

Запоріжан штрафують за спалення опалого листя

Інспекція з благоустрою вулицями приватного сектору провела рейд.

22 жовтня у Запоріжжі відбувся черговий рейд, який провела інспекція з благоустрою вулицями приватного сектору. Перевірки відбулися у Шевченківському та Дніпровському районах міста. Про це повідомляють на офіційному порталі Запорізької міської ради.

Зазначається, що останні два тижні інспектори отримали 15 скарг від місцевих мешканців. Внаслідок цього спеціалісти організували чергову перевірку територій приватних секторів задля виявлення запоріжан, які підпалюють опале листя.

Фахівці нагадали, що подібне порушення кваліфікується як адміністративне. За нього передбачено штраф у розмірі від 340 до 1700 гривень. Також експерти наголосили на тому, що спалення опалого листя є надзвичайно шкідливим для здоров'я людей, адже під час цього виділяються канцерогени та важкі метали.

Нагадаємо, що 20 жовтня соціальні мережі сколихнули дані про стан забруднення повітря в Україні. Так, у державі зафіксована найбільша концентрація СО в світі, порівнювана з промисловими районами Китаю та Нью-Йоркською агломерацією. За словами члена Суспільної ради при Міністертсві екології та природних ресурсів Ірини Черниш, скоріше за все, саме це і є підставою для великої концентрації оксидів вуглецю у повітрі.

Така проблема є розповсюдженою у Запоріжжі, тому необхідно вживати заходів для її подолання.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі