Запоріжанам безкоштовно роздають медичні маски

Запоріжанам безкоштовно роздають медичні маски

Як тільки коронавірус став реальною загрозою, а в Україні оголосили карантин, до боротьби приєдналася не тільки місцева влада, а й небайдужі громадські активісти, демонструючи приклади соціальної згуртованості. Ініціативи стали можливими й завдяки ГО «Справжні дії».

Так, заручившись підтримкою Нацполіції, сьогодні волонтери спільно з патрульними пройшлися вулицями нашого міста для роздачі медичних масок. Насамперед акція спрямована на профілактику грипу. Активісти роздали маски всім охочим, щоб нагадати про необхідність берегти своє здоров'я.

«Ми закупили маски, підготували пам'ятки щодо дотримання заходів безпеки, в яких написано, куди можна звернутися за допомогою, - розповідає голова ГО «Справжні дії» Валерія Салтан. – Попри обов’язкову самоізоляцію, все ж іноді доводиться покидати будинки, або йти на роботу. Тож, ця річ сьогодні для кожного з нас є надважливою. Звичайно, хотілось би висловити слова вдячності представникам Нацполіції Запорізької області, на чолі з начальницею патрульної поліції Світланою Михайловською, за їх активну підтримку».

Самі ж мешканці були приємно здивовані такою турботою активістів, зазначаючи, що «якщо не влада, то волонтери подбають про населення».

За словами активістів роздача масок продовжиться й надалі. Так, активісти ГО планують вийти на вулиці міста ще на цьому тижні.

Сама акція, звичайно, не зупинить пандемію, але вселить надію кожній людині, що тільки соціальна близькість допоможе побороти будь-який «вірус».

Якщо ви маєте бажання доєднатися до добрих справ, можете надати допомогу, або знаєте де придбати відповідні товари, зв’яжіться з представниками організації, щоб захистити своє рідне місто у скрутні часи.

Свої ідеї та пропозиції надсилайте:

- на сторінку у Фейсбук ГО;

- на електрону пошту;

- телеграм-канал для обговорення "Волонтери Запоріжжя";

- телефонуйте Анна 097950 3905, 066 007 2930, 096 693 6908 (телефонувати з 9:00 до 18:00), або пишіть на Viber, WatsApp, Telegram.

Реквізити для грошових переводів: Благодійна організація Благодійний фонд "Справжні дії" ЄДРПОУ 42793729 п/р UA 68 313399 00000 260050 55751443 в АТ КБ "ПриватБанк" МФО 313399.                   

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі