Запоріжанам на замітку: у МВС розповіли про нові стандарти фото на документи

Запоріжанам на замітку: у МВС розповіли про нові стандарти фото на документи

Державна міграційна служба дозволила українцям фотографуватися на документи у релігійному вбранні, яке частково закриває голову. У певних випадках допускаються і фото з предметами медичного призначення. Повідомляє Державна Міграційна Служба України.

Відтепер українцям дозволяється фото у релігійному вбранні, яке певним чином закриває голову. Водночас, воно не повинне змінювати форму обличчя. Як зазначила заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров:

« Релігійне вбрання також не повинно закривати підборіддя, образ обличчя не повинен бути закритий. І це стосується, релігійного вбрання, яке застосовується в повсякденному житті й носінні», — сказав Гончаров.

Також допускається фото у штучних предметах та матеріалах згідно з медичними рекомендаціями, якщо людина підтвердить це медичним висновком закладу охорони здоров’я.

Не можна фотографуватись у головних уборах, які не пов’язані з релігійними віруваннями й традиціями, а також: кепки, бейсболки, декоративні хустки, накидки.

Також заборонені фото з навушниками, у сонцезахисних і затемнених окулярах, а також у лікувальних окулярах із пошкодженим склом чи кольоровими лінзами.

Нові стандарти фотографій стосуються як громадян України, так і осіб без громадянства та іноземців.

Норми стосуються біометричних документів (ID-картка і закордонний паспорт) та посвідок на тимчасове або постійне проживання для осіб без громадянства. Нові стандарти вже рахуються чинними.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі