Запоріжанам пояснили, чому перерахунок за опалення не помітний у платіжках

Запоріжанам пояснили, чому перерахунок за опалення не помітний у платіжках

Мешканцям Запоріжжя пояснили, чому вони не побачили у платіжках бажаного зниження вартості за опалення. Зокрема, розповіли і про те, чому у листопаді запоріжани сплатили меншу вартість.

Нагадаємо, що, у зв'язку зі зниженням вартості газу в Україні, Прем'єр-Міністр України доручив усім представникам місцевих влад зробити перерахунок за опалення. Однак, після отримання платіжок за тепло, мешканці Запоріжжя не помітили бажаного зниження його вартості.

Як пояснили у концерні "Міські теплові мережі", перерахунок здійнювали за певною формулою у відповідності до діючого тарифу. До того ж, сума перерахунку була виділена окремим блоком у платіжці.

Голова концерну Олександр Грек зазначив, що не варто порівнювати грудневу суму в платіжці з вартістю опалення за листопад, адже восени холодних днів було подекуди менше. А середньодобова температура повітря, як відомо, суттєво впливає на вартість тепла.

Як зазначають у пресслужбі міської ради, перерахунок за опалення здійснюватиметься щомісячно. Оскільки у січні вартість газу становитиме 5500 грн/1000 кубометрів, запоріжани знову сплатять меншу суму.

Однак до нашої редакції звернувся місцевий мешканець, який отримав платіжку за опалення з рекордною сумою. Так, за житлову площу 42,5 кв.м. він має сплатити 2592 грн. За аналогічний період у минулому році запоріжанин сплатив 1395 грн. Наразі чоловік чекає пояснень від співробітників тепломереж.

Місцевий мешканець наголосив увагу на тому, що погодні умови у грудні 2018 та 2019 років були майже ідентичні. Про це свідчить архів, оприлюднений на сайті погоди.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі