Запоріжани дихали асорті із шкідливих речовин у повітрі

Запоріжани дихали асорті із шкідливих речовин у повітрі

Мобільна лабораторія моніторингу довкілля продовжує свою роботу щодо знаходження шкідливих речовин у повітрі. Так вона зафіксувала ряд хімічних перевищень у середовищі Запоріжжя.

9 лютого проводився моніторинг по вулиці Рекордній, 36, вулиці Богдана Хмельницького, 27 -  протягом денного часу та по проспекту Соборному, 186 – у нічний час.

За добу провели 61 вимірювання по забруднюючим речовинам: пил загальний, дрібнодісперсний пил діаметром 2,5 мкм. (PM2.5), дрібнодісперсний пил діаметром 10 мкм. (PM10); діоксид сірки; оксид вуглецю; діоксид азоту; оксид азоту; фенол; сірководень; сірковуглець; аміак; толуол; озон; формальдегід; ксилол, бензол.

По вулиці Рекордінй 36 було зафіксовано перевищення по 3 речовинам:

сірковуглець - 0,17 мг/м3, який в 5,7 рази вище ГДК, фенол - 0,013 мг/м3, в 1,3 рази вище ГДК та сірководень - 0,014 мг/м3, в 1,8 рази вище ГДК.

***

Набридло бачити задимлене небо над містом? Набридли «байки» посадовців про «повітря як на Мальдівах», остогидли гори сміття у парках, на узбережжі Дніпра? Час змусити посадовців виконувати свою роботу! Давай разом наведемо лад у місті!

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Електронна пошта: press.spravzhnidiyi@gmail.com
Фейсбук: Справжні дії. Обговорення
Телеграм: https://t.me/spravjnidii
Instagram: spravzhnidiyi

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі