Запоріжани матимуть змогу відкрити власну справу за кошти державного кредиту

Запоріжани матимуть змогу відкрити власну справу за кошти державного кредиту

Володимир Зеленський анонсував нову державну програму, яка надасть змогу повернутися українським заробітчанам із з-за кордону, та не дасть усім охочим туди поїхати, шляхом надання кредитів для власної справи. Про це президент України повідомив у своєму відеозверненні у соціальних мережах.

Державна програма, яка має назву «Повертайся і залишайся» пропонує видавати дешеві кредити для ведення власної справи українцям  під 5, 7 та 9% річних.

За його словами кредити в межах програми видаватимуть на суму до 1,5 мільйона гривень на 5 років. Розмір відсоткової ставки за кредитом буде залежати від того, чи створюватиме новий або наявний бізнес нові робочі місця для українців.

Тому відсоткова ставка становить:

5% для нового або чинного бізнесу, який створить мінімум 2 робочих місця;

7% для нового або чинного бізнесу, з виручкою до 25 мільйонів гривень на рік, який не створює робочих місць. При цьому, за кожне створене робоче місце такі підприємства зможуть зменшити розмір кредитної ставки на 0,5 відсоткового пункту;

9% для чинного бізнесу з виручкою 25-50 мільйонів гривень на рік для розширення власної справи.

На думку Зеленського, такі програми мають стимулювати українців не виїжджати на заробітки за кордон, а працювати в Україні та відкривати тут власну справу про яку давно мріяв.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі