Запоріжани можуть прослідкувати за ремонтом об'єктів "Великого будівництва"

Запоріжани можуть прослідкувати за ремонтом об'єктів 'Великого будівництва'

У Запорізькій області вже кілька місяців реалізується проєкт "Велике будівництво". Тепер усі охочі можуть самостійно прослідкувати за перебігом ремонтних робіт.

Про це під час брифінгу повідомив голова Запорізької ОДА Віталій Боговін.

Так, у Запорізькій області будуть встановлені камери відеоспостереження, щоб всі охочі могли подивитися на ремонт певних об'єктів. Зазначається, що область стала однією з перших впровадила онлайн-спостереження за роботами. Крім того, камери було встановлено на об'єктах будівництва автошляху через Дніпро.

Щодо об'єктів «Великого будівництва», основні роботи на трасі Н-30 Василівка - Бердянськ завершено. До кінця серпня покладуть верхній шар асфальту на трасі Н-18 Запоріжжя - Василівка. Будівництво мостів йде за графіком, фінансування є стабільне. З 15 серпня планують перейти на цілодобовий режим роботи.

Зокрема, триває реконструкція будівлі "НВК "ОСНОВА" Преображенської сільської ради Оріхівського району. До кінця вересня буде завершено термомодернізацію будівлі. Проводиться термомодернізація головного корпусу гімназії "Софія" м. Дніпрорудне, вул. Героїв праці № 7, готовність становить 88%

Завершується реконструкція головної будівлі Навчально-виховного комплексу "Джерело" в смт Комишуваха. У вересні діти Комишуваської громади розпочнуть навчання в абсолютно новій школі. У Якимівському районі реконструюють їдальні. Впроваджують здорове харчування по системі Євгена Клопотенко, який після карантину завітає в Запорізьку область.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі