Запоріжани можуть скористатися електронним транспортним порталом

Запоріжани можуть скористатися електронним транспортним порталом

В Україні створили транспортний портал електронних послуг. Повідомляє Урядовий портал.

Портал електронних послуг e-transport.gov.ua, об’єднує електронні сервіси у всіх сферах транспортної галузі в одну розумну систему, де можна замовити не тільки державні адміністративні послуги у галузі транспорту, а й отримати загальні тематичні сервіси.

"Мультимодальність транспорту та цифрові транспортні коридори є пріоритетами для Міністерства інфраструктури. Для цього ми створюємо електронні сервіси у всіх сферах транспортної галузі. Цифрові рішення потрібні для розвитку Шовкового шляху та інших транспортних коридорів. Це реальні кроки, які допомагають нам інтегруватися у єдину транспортну мережу, що об’єднує Європу з Азією, та перетворити Україну на міжнародний транспортний хаб", –  відзначив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Наразі даний портал дає змогу:

  • Бронювання дозволів на міжнародні перевезення (Онлайн-подача і оплата заявки, швидка перевірка документів, система ідентифікації id.gov.ua)
  • Пост-контроль (Співробітники митниці зможуть відстежувати порушників, які намагаються підробити дозволу)
  • Дозвіл на негабаритні перевезення (Онлайн-подача і оплата заявки, система ідентифікації id.gov.ua, прискорення процедури)
  • Е-протокол
  • відеоспостереження
  • Електронна товарно-транспортна накладна (Електронний документ на здійснення вантажних перевезень)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі