Запоріжани обурені стихійним ринком на площі Маяковського

Запоріжани обурені стихійним ринком на площі Маяковського

Боротьба зі стихійними ринками у Запоріжжі триває. Проте нещодавно на площі Маяковського з'явився ярмарок, який не влаштовує місцевих мешканців.

До нашої редакції надійшов лист, у якому мешканець Запоріжжя виступив проти організації ярмарку навколо ялинки на площі Маяковського. Центральна ялинка стала пристанищем для наметів з різноманітними товарами. Так чи інакше, це повністю суперечить оголошеній боротьбі зі стихійними ринками у Запоріжжі.

Крім того, запоріжанин зазначив, що новорічну інсталяцію на площі Фестивальній зберегли якнайкраще - це і гарна ялинка, і ковзанка, і фудкорти, і яскрава ілюмінація.

Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі торговці та підприємці, які виступають за збереження ярмарки біля цирку, на сесії міськради просили депутатів не ліквідовувати зону торгівлі. Однак депутат Олександр Кобзарюк залишився непохитним та заявив, що застосування ринку до цього місця не прийнятне. Якщо на ринку, люди просто торгують і працюють на якогось власника, то ярмарок - це тимчасове місце торгівлі з доступними цінами і доброї волі влади.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі