Запоріжани отримають доплати до зарплатні: перелік посад працівників

Запоріжани отримають доплати до зарплатні: перелік посад працівників

Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)” передбачає додаткові виплати соціальним працівникам. Так, представникам деяких професій буде виплачено надбавку в розмірі майже 100%.

Так, Урядом затверджено відповідний перелік посад працівників надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору. Тепер доплату у розмірі до 100 відсотків заробітної плати зможуть отримати:

  • - педагог соціальний / фахівець із соціальної роботи;
  • - фахівець із соціальної допомоги вдома;
  • - соціальний працівник;
  • - соціальний робітник;
  • - фахівець з фізичної реабілітації;
  • - практичний психолог / психолог.

Так, перелік працівників визначається керівником закладу, установи сфери соціального захисту. Виплати здійснюватимуться за кошт видатків місцевих бюджетів, передбачених за відповідними бюджетними програмами головних розпорядників бюджетних коштів.

Крім того, працівникам можуть встановлюватися граничні надбавки у розмірі 50 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати, тарифної ставки) за виконання особливо важливої роботи (на строк її виконання), за складність, напруженість у роботі, а також - доплати у розмірі до 50 відсотків посадового окладу (тарифної ставки) за розширення зони обслуговування або збільшення обсягу виконуваних робіт.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі