Запоріжани платитимуть за опалення меншу суму

Запоріжани платитимуть за опалення меншу суму

Запоріжани платитимуть за опалення свого житла менше.  Такою новиною поділилися на офіційному порталі Запорізької міської ради.

Так, у січні поточного року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила концерну «Міські теплові мережі» новий тариф на теплову енергію для населення. Та 17 березня, згідно з Постановою, яку знову затвердила Національна комісія, тариф знову змінено.

Таке рішення прийнято після того, як концерн «Міські теплові мережі», за дорученням міського голови Володимира Буряка, подав до Національної комісії документи про необхідність перегляду тарифу, у першу чергу у зв’язку зі зменшенням вартості природного газу. 

Відповідна постанова Національної комісії була затверджена на засіданні 17 березня. З 18 березня вона набула чинності. Відтепер вартість однієї гігакалорії теплової енергії для населення складатиме у концерну «Міські теплові мережі» 1116,10 грн без урахування ПДВ. Сюди входить вартість виробництва, транспортування, постачання теплової енергії. Нагадаємо, згідно з попереднім тарифом – 1353,73 грн (без ПДВ).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі