Запоріжани створили петицію щодо звільнення директора «Дубового гаю»

Запоріжани створили петицію щодо звільнення директора «Дубового гаю»

Най сайті електронних петицій Запорізької міської ради, небайдужий запоріжанин пропонує підтримати ініціативу щодо звільнення Олега Комаренко.

Причина ініціативи одна та проста: «Звільнити директора дубового гаю, через загибель дитини».Поки петицію підтримали 83 запоріжанина із 750 потрібних.

Нагадаємо, наразі, Олег Комаренко відсторенен від свої службових зобов’язань на період слідства.Родина загиблої дівчинки у парку «Дубовий гай» шукає свідків та речові докази, аби довести брехню директора парку.

Адвокат родини Володимир Ляпін, на своїй сторінці у Фейсбук розмістив повідомлення з проханням, відгукнутися свідкам злощасної події та надати світлини зроблені у той день, щоб довести брехню робітників парку та його директора щодо попереджувальних табличок.

«Також прошу відгукнуться свідків хто бачив падіння дерев'яної статуї до 08.03.2020, так як в соціальних мережах багато постів про падіння дерев'яного ведмедя задовго до трагічних подій. На прохання батьків прошу не перераховувати гроші на картки які не мають до них ніякого відношення, наживатися на такому горі це остання справа » - йдеться у повідомлені.

Також 18 березня, з 16 до 18 години, пройде мітинг під стінами Запорізької міської ради. Організатори мирної акції, вимагають від міського голови Володимира Буряка вийти на зустріч з мітингувальниками, або представити уповноважену особу та надати інформацію та пояснення щодо результатів проведення службового розслідування, встановлення винних та притягнення їх до відповідальності.

Сьогодні, о 10 годині ранку, пройшла церемонія прощання із загиблою Анею Ждан. Батько дитини попросив місцеву владу та чиновників не приходити на похорон його дитини.

"Смерть нашої дівчинки повинна бути поштовхом для того, щоб в Запоріжжі почалися масштабні перевірки місць дозвілля для дітей і дорослих, а також атракціонів. Наша сім'я зазнала горя, але тепер треба рятувати інших дітей від подібних ситуацій. Сьогодні ми маємо право вимагати проведення належної перевірки тих місць, де гуляють діти. Увагу правоохоронних органів звертаємо на часто порожню трату бюджетних коштів і нехтування безпекою городян. Гроші запоріжан повинні дати гарантії безпеки. Ми не потребуємо співчуття від людей, бездіяльність яких призвела до трагедії, чиновників та посадовців міської ради. Просимо їх, не приходити завтра на прощання з нашою дитиною і не “піаритися” на нашому горі", - заявив Олександр Ждан.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі