Запоріжани вимагають перевірити стан атракціонів у "Дубовому Гаю"

Запоріжани вимагають перевірити стан атракціонів у 'Дубовому Гаю'

Запорізькі активісти відправили листа в Запорізький експертно-технічний центр Держпраці з вимогою провести перевірку усіх атракціонів на території парку "Дубовий Гай".

Про це на своїй сторінці повідомив очільник ГО "Запорізька правозахисна ліга "Універсал" Денис Тарасов.

Так, за словами активіста, "міська влада, в особі Володимира Буряка, спроможна лише покривати власні злочини та злочини своїх підлеглих, в чому ми вже неодноразово могли переконатись на прикладі парку "Дубовий Гай". Денис Тарасов нагадав про те, що  колишній директор парку Олег Комаренко так і не поніс відповідальності за загибель дівчинки, і навіть не підозрюється у знищенні парку, вирубці дерев та незаконному облаштуванні дороги через парк для ресторану "Санрайз".

Як зазначає президент організації, нове керівництво парку продовжує його знищення, а міська влада виділяє 6 млн грн на реалізацію проєкту в інтересах власника ресторану "Санрайз". При цьому, проєкт не був погоджений Департаментом екології та не пройшов оцінку впливу на довкілля, оскільки несе суттєву шкоду і є небезпечним для парку.

Варто сказати й про атракціони в парку, яким вже майже 50 років, і вони несуть реальну загрозу життю і здоров'ю відвідувачам парку.

З огляду на це, громадська організація вимагає перевірити стан атракціонів та відкликати дозволи на експлуатацію в разі виявлених недоліків або ушкоджень на вказаних об'єктів.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі