Запоріжани збільшили сплату військового збору майже на п'ять мільйонів

Запоріжани збільшили сплату військового збору майже на п'ять  мільйонів

У січні 2020 року платники податків регіону спрямували до державного бюджету 47,6 мільйона гривень військового збору. Рівень надходжень майже на 5 мільйонів або на 11,5 відсотка перевищив минулорічний.

Про це повідомили у ГУ ДПС у Запорізькій області.

Половину сплаченої суми забезпечили компанії і підприємці, зареєстровані у м. Запоріжжя – 23,8 мільйона гривень. Від енергодарських, кам’янсько-дніпровських та великобілозерських суб`єктів господарювання надійшло понад 9 мільйонів, мелітопольських та веселівських – майже 4 мільйони, бердянських і приморських – 3,1 мільйона, пологівських, більмацьких та розівських – 1,3 мільйона, вільнянських і новомиколаївських – 1,2 мільйона гривень військового збору.

Усього на території області нараховується понад 73 тисячі платників військового збору, у тому числі 17 тисяч суб`єктів господарювання-юридичних та 56 тисяч фізичних осіб.

Нагадаємо, ставка військового збору становить 1,5 відсотка від суми доходів, що підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб. Його платниками є фізичні особи-резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі