Запоріжани зможуть користуватись новими функціями державного додатку «Дія»

Запоріжани зможуть користуватись новими функціями державного додатку «Дія»

У мобільному додатку "Дія"  з'являться нові функції, серед них цифровий поліс страхування авто, а на платформі "Дія. Бізнес" запускають онлайн-консультації для підприємців.

Всього станом на початок травня громадяни і бізнес можуть скористатися в додатку 15 різними послугами:

 1. Довідки та виписки (довідка з Реєстру застрахованих осіб, виписка про нормативну грошову оцінку, виписка про земельну ділянку, довідка про відсутність судимості).
 2. Навколишнє середовище (право на відходи, дозвіл на водокористування).
 3. Безпека і правопорядок (перевірка автоперевізника, довідка про відсутність судимості).
 4. Сім'я (муніципальна няня, допомога при народженні дитини).
 5. Пенсії, пільги і допомогу (довідка з Реєстру застрахованих осіб, муніципальна няня, допомога при народженні дитини, допомога по безробіттю).
 6. Транспорт (ліцензія на послуги з автоперевезень, верифікація тех. паспорта, замовлення індивідуального номерного знака, верифікація водійського посвідчення, відновлення і обмін посвідчення водія, призначення належного користувача).
 7. Земля, будівництво, нерухомість (відомості про власника землі, відомості про нормативну грошову оцінку, виписка про земельну ділянку, інформація про осіб, які переглядали відомості про земельну ділянку).
 8. Ліцензії та дозволи (ліцензія з протипожежної діяльності, ліцензія на послуги з автоперевезень).
 9. Підприємництво (відкриття фізособи-підприємця (ФОП), зміна даних ФОП, закриття ФОП, підписання документів).

Послуги для бізнесу:

 1. Земля, будівництво, нерухомість (відомості про власника землі, виписка про нормативну грошову оцінку, виписка про земельну ділянку, інформація про осіб, які переглядали відомості про земельну ділянку).
 2. Ліцензія та дозволи (ліцензія з протипожежної діяльності, ліцензія на послуги з автоперевезень, дозвіл на водокористування, ліцензія на виробництво ліків, бронювання дозволів на міжнародні перевезення вантажів, отримання дозволів на негабаритні перевезення, ліцензія на імпорт ліків, ліцензія на продаж лікарських засобів).
 3. Транспорт (перевірка автоперевізника, верифікація тих. Паспорта, верифікація водійського посвідчення, бронювання дозволів на міжнародні перевезення вантажів, отримання дозволів на негабаритні перевезення).
 4. Створення бізнесу (відкриття ФОП, зміна даних ФОП, закриття ФОП, протипожежна декларація, підписання документів).
 5. Медицина і фармацевтика (ліцензія на виробництво ліків, ліцензія на імпорт ліків, ліцензія на продаж лікарських засобів).
 6. Виписка і довідки (витяг про нормативну грошову оцінку, виписка про земельну ділянку).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі