Запоріжани знов дихають сірководнем

Запоріжани знов дихають сірководнем

За результатами перевірки Запорізької мобільної лабораторії моніторингу довкілля, у повітрі над містом зафіксоване перевищення сірководню.

Дослідження на наявність по забруднюючим речовинам: пил загальний, дрібнодісперсний пил діаметром 2,5 мкм. (PM2.5), дрібнодісперсний пил діаметром 10 мкм. (PM10); оксид вуглецю; діоксид азоту; оксид азоту; фенол; сірководень; сірковуглець; аміак; толуол; озон; формальдегід; ксилол, бензол, проводились за адресами: вулиця Билкіна, 36 та вулиця Армавірській, 2 - протягом денного часу та по вулиці Лермонтова, 7 - в нічний час.

Так було зафіксовано по вулиці Билкіна, 36 перевищення сірковуглецью- 0,061 мг/м3, в 2 рази вище ГДК та сірководеню – 0,009 мг/м3, в 1,1 рази вище ГДК.

По вулиці Армавірська, 2 такі самі хімічні речовини. Перевищення сірковуглецю складає в 1,8 рази більше, а сірководню 1,2 рази вище.

***

Набридло бачити задимлене небо над містом? Набридли «байки» посадовців про «повітря як на Мальдівах», остогидли гори сміття у парках, на узбережжі Дніпра? Час змусити посадовців виконувати свою роботу! Давай разом наведемо лад у місті!

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Електронна пошта: press.spravzhnidiyi@gmail.com
Фейсбук: Справжні дії. Обговорення
Телеграм: https://t.me/spravjnidii
Instagram: spravzhnidiyi

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі