Запоріжанин втягував містян у транснаціональний канал торгівлі людьми

Запоріжанин втягував містян у транснаціональний канал торгівлі людьми

Правоохоронці підозрюють 35- річного запоріжанина у незаконному переправлені мігрантів із Туреччини до Греції та Італії, а також у вербуванні мешканців Запоріжжя. Повідомляє пресслужба Національної поліції у Запорізькій області.

За інформацією поліції, чоловік мав зв’язки з іноземними переправниками і це саме для них він вербував українців, які були у якості екіпажу. Все відбувалось так,  чоловік пропонував особам працевлаштування у Туреччині, на вітрильних яхтах та прогулянкових катерів, але у подальшому їх експлуатували та залучали до перевезення нелегальних мігрантів.  

Відомо, що вісім років тому він був затриманий в Греції за перевезення мігрантів. У місцевій в'язниці він знайшов однодумців, причетних до організації контрабанди мігрантів морем, а коли у 2016 році він повернувся в Україну, знов почав залучати осіб до свого сумнівного діла.

В ході слідчих дій правоохоронці з'ясували, що три роки тому затриманий був депортований з Туреччини. Там він «погорів» на порушенні міграційного законодавства. У цій країні у нього були свої канали по нелегальному перевезенні мігрантів.

Правоохоронці також правоохоронці з’ясували, що підозрюваний у вересні 2017 року був депортований з Туреччини, де його затримали за порушення міграційного законодавства.

Наразі затриманому оголосили про підозру в торгівлі людьми і йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі