У Запоріжжі судитимуть чоловіка, який розповсюджував дитячі порнографічні кадри

 У Запоріжжі судитимуть чоловіка, який розповсюджував дитячі порнографічні кадри

У Запоріжжі відбудеться суд над чоловіком, який розповсюджував дитячу порнографію.

Раніше ми писали, що кіберполіція затримала відеооператора одного із Запорізьких телеканалів за ґвалтування 2-річної дитини. У прес-службі Запорізької прокуратури повідомили про те, що обвинуваченому продовжили термін утримання під вартою.

Парубок ґвалтував свою хрещену дочку, знімав це на відео та публікував в Інтернеті для таких самих педофілів. За його словами він отримував задоволення від цього.

Згодом мати дівчинки запевняла спільноту та представників органів, що її кум не скоював дій насильницького характеру. А  нібито визнання в скоєному зробив «під тиском» поліції, які вимагали, щоб він зізнався у зґвалтуванні дитини.

У прес-службі Запорізької прокуратури повідомили про те, що обвинуваченому продовжили термін утримання під вартою. Кіберполіції спільно із Запорізькою прокуратурою №3 вдалося зібрати неспростовні докази злочину передбаченого ч. 4 ст. 153 КК України, яка передбачає відповідальність за вчинення дій сексуального характеру, які не пов'язані з проникненням в тіло іншої особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її вільної згоди і кримінальних правопорушень передбачених ч. 4 ч. 5 ст. 301 КК України, яка передбачає відповідальність за поширення зображень, відеопродукції порнографічного характеру, що містять дитячу порнографію.

В ході досудового розслідування було встановлено, що обвинувачений причетний до поширення порнографічних матеріалів з малолітньою дівчинкою. У вересні поточного року було закінчено досудове розслідування, та до суду направили обвинувальний акт. На даний момент акт призначено до розгляду.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі