«Запоріжелектротранс» на ремонтні роботи нових МАЗів витратили 9 млн грн

«Запоріжелектротранс» на ремонтні роботи нових МАЗів витратили 9 млн грн

Комунальним підприємством  «Запоріжелектротранс» 31 липня оголошено відкриті торги з надання послуги комп’ютерного діагностування та перевірки поточних даних автобусів МАЗ 103-203, діагностування, тестування, активація та адаптація АКПП, вартістю понад 1,4 мільйона гривень.

Переможець торгів повинен здійснити діагностику 83 транспортних засобів, під час якої виявити несправності в різних вузлах та агрегатах, а також здійснити адаптацію АКПП, пошук несправностей та їх усунення під заводські параметри, проведення моніторингу даних і параметри трансмісії ALLISON DOC-SERVICE TOOL.

Послуги комп’ютерного діагностування та перевірки поточних даних автобусів МАЗ 103-203, а також діагностування, тестування, активація та адаптація АКПП будуть коштувати 17 243 гривні за один автобус.

Як відомо, Запоріжжя за кошти міського бюджету у останні три роки  на різних умовах було придбано 95 автобусів МАЗ. Всього на балансі «Запоріжелектротрансу» перебуває 101 такий автобус. Останні дві партії автобусів в кількості 85 штук були поставлені через фінансовий лізинг і обійдуться місту приблизно в 600 мільйонів гривень.

Зазначимо, що за даними електронної системи закупівель Prozorro, КП «Запоріжелектротранс» протягом 2018-2019 років на ремонт і технічне обслуговування автобусів МАЗ 203085 було витрачено понад 7,6 млн грн.

За регламентом автотранспорт, який здійснює перевезення пасажирів повинен постійно проходити технічний огляд, адже технічно справний транспорт це гарантів безпеки пасажирів, але враховуючи, що КП «Запоріжелектротранс» останні п’ять років є годівницею для керівництва Запорізької міськради роботи можуть виконати лише на папері, а виділені на діагностику кошти місцевого бюджету привласнити.

Нагадаємо, ми розповідали, що Запорізькою міськрадою прийнята Міська цільова програма «Забезпечення належної та безперебійної роботи Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» на 2018-2021 роки». Відповідно до наданих розрахунків, орієнтовний обсяг фінансування даної програми передбачає виділення з-понад 1 мільярда 816 мільйонів гривень, з них 2020 рік передбачено витратити 953 мільйони гривень, частина яких привласнюється очільниками міськради.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі