"Запоріжгаз" замовив обслуговування транспорту за 1,6 мільйона

'Запоріжгаз' замовив обслуговування транспорту за 1,6 мільйона

Нещодавно АТ "Оператор газорозподільної системи "Запоріжгаз" замовив послуги з ремонту і обслуговування транспортних засобів. Ці послуги товариство оцінило в 1,6 млн грн.

У тендері конкурувало дві фірми - ТОВ "СТО "Каховская" і ТОВ "Регион-Авто". Перше товариство перемогло на выдкритих торгах, запропонувавши вартість 1,53 млн грн.

Виконаті усі роботи товариство має до 31 грудня поточного року.

Варто зазначити, що під час проведення тендеру Юрієм Богдановим було подано скаргу щодо технічних характеристик ремонтних робіт. Однак відповідну скаргу вирішили залишити без розгляду.

Згідно з тендерною документацією, фірма зобов'язується виконати ремонт і обслуговування 32 транспортних засобів Volkswagen Tpansporter 2012, Volkswagen Tpansporter 2013, Volkswagen Caddy 2013, Skoda SuperВ Elegance 2012, Skoda Octavia A5 2012, TOYOTA CAMRY 2010.

За кожною маркою авто замовник розписав перелік необхідних робіт. Зокрема, це капітальний ремонт двигуна та ходової частини, комплексна діагностика, заміна гальмівної рідини, ремонт генератора та стартера, заміна радіатора охолодження та ін.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі