Запоріжжя доєднається до відомої ЛГБТ- акції: що думають містяни? ( відео)

У 2020 році у місті вперше пройде ЛГБТ-акція - «ЗапоріжжяПрайд», з метою розв'язання проблем прав людини.

Співорганізатори заходу з фонду "Гендер Зед" анонсували наступне:

«Згодом буде створено організаційний комітет "ЗапоріжжяПрайд", який складатиметься з представників та представниць різних громадських організацій, а також окремих активістів та активісток  різних сфер діяльності. Якщо на перших 100-метрах гордості було 90 осіб, то на першому Прайді очікуємо в десятки разів більше", повідомила представниця благодійного фонду" Гендер Зед"  - зазначила Христина Собко.

Для відома, прайд - це акція, яку громадяни проводять, щоб показати, що в суспільстві є ЛГБТ-люди (лесбіянки, геї, бісексуали і трансгендери), захистити свої права і нагадати про те, що дуже важливо встановити цивільне рівноправність для всіх людей - незалежно від сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

У місті подібна акція відбудеться вперше, раніше такі заходи проходили тільки в Києві, Харкові, Одесі та Кривому Розі, але минулорічні досвіди показують, що деякі агресивно налаштовані запоріжани, не дуже тепло реагують на подібні ініціативи. Учасників флешмобів та фестивалів страждали від рук прибічників інакшої думки.

Сподіваємось, "ЗапоріжжяПрайд-2020" матиме мирне завершення, а поки випереджаючи події, наша редакція вирішила дізнатися думку з цього приводу у самих запоріжан. Подробиці дивіться у відео.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі