Запоріжжя екстрено рятується від амброзії: які заходи проводять

Запоріжжя екстрено рятується від амброзії: які заходи проводять

У першу чергу очищують територію дитячих закладів

Запорізькі медичні заклади долучились до Програми боротьби з карантинними рослинами, яка була прийнята ще у 2016 році на 10 років. Основними завданнями цієї програми є знищення карантинних рослин та утримання в належному фітосанітарному стані території міста, у тому числі і територій медичних закладів.Про це повідомляє прес-служба Запорізької міськради.

Стан прилеглої території медичних закладів – на контролі у департаменті охорони здоров’я Запорізької міської ради. Робота з запобігання появи карантинних рослин проводиться у лікарнях починаючи з квітня і триває до кінця жовтня. Керівник кожної медичної установи відповідальний за те, щоб територія відповідала нормативним вимогам. Працівники закладів, якщо виявляють амброзію та інші карантинні рослини, знищують їх механічним способом.

Алерголог міської дитячої лікарні № 5 Інна Кізілова, наголосила, що наявність карантинних рослин неприпустима на території дитячої лікарні, адже діти хворіють на алергію важче, ніж дорослі. Лікар нагадала батькам, що за перших ознак алергії - задишка, свербіж, висипання, чхання, сльозоточивість, почервоніння очей, занепокоєння дитини - необхідно обов’язково звернутись до лікаря.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі