Запоріжжя обігріватиме підприємство із сумнівною репутацією?

Запоріжжя обігріватиме підприємство із сумнівною репутацією?

Головне, щоб нас за наші ж гроші не труїли.

На минулій сесії Запорізької міської ради були встановлені тарифи на теплову енергію, вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії для ТОВ «Сіті Град Пром».  Відповідний документ оприлюднений на офіційному веб-порталі Запорізької міської ради. Теплову енергію «Сіті Град Пром» поставлятиме населенню, бюджетним установам та іншим споживачам.

На перший погляд, чудова ідея – виробляти тепло з альтернативних джерел енергії. Проте, якщо уважно придивитись до ТОВ «Сіті Град Пром», то ми побачимо, що його директором є Максимов Антон Леонідович. Власником є  АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Геліос», яким формально керує Антон Діденко, а фактично, добре відомий, Руслан Божко.

Крім того,  Максимов Антон є директором ще одного підприємства, яке виробляє тепло - ТОВ «Енергоспецінвест комфорт», власником якого також є «Геліос».

Про «Енергоспецінвест комфорт» ми згадували раніше, коли шукали винуватця їдкого смороду в Запоріжжі. Як тоді з’ясувалось, котельня, що належить «Енергоспецінвест комфорт»,  як альтернатива паливу для виробництва тепла, використовувала висушений  легнін, який при згорянні поширював нестерпний запах.  Можна припустити, що таку ж схему використовуватиме «Сіті Град Пром».  Формально котельна працюватиме на лушпинні насіння, а фактично, використовуватиме інше паливо.

Якщо для населення настання опалювального сезону – це збільшення витрат на комунальні послуги, то для спритних «ділків» – це можливість заробити великі гроші.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі