Запоріжжя перевірили на доступність для людей з інвалідністю

Запоріжжя перевірили на доступність для людей з інвалідністю

Активісти проєкту "Доступно.UA" завітали до Запоріжжя, аби перевірити місто на доступність для людей з інвалідністю.

Приюбувши до Запоріжжя, перше, на що звернув увагу засновник проєкту Дмитро Щебетюк, стала ускладнена доступність до облаштованої вбиральні на залізничному вокзалі. Для того, щоб потрапити до вбиральної кімнати, необхідно взяти ключі від неї у центральній залі.

Але це не перша перешкода, з якою зустрівся Дмитро Щебетюк. Одне з місцевих відділень Правекс банку має доволі небезпечний пандус, розташування якого не лише ускладнює в'їзд, але й дає ризик людині на візку перевернутися. Також не передбачена доступність до банкомату, який встановлено занадто високо.

Судячи з кадрів відео, навіть Департамент соціального захисту населення не передбачає комфортне пересування людей з інвалідністю. Про доступність людини на візку до потягу годі й казати. Дмитро Щебетюк не лише зі складнощами потрапив до вагону, але й не міг забрати візок із собою до купе, попередньо не знявши колеса.

Єдине місце, яке відзначив засновник проєкту - це Жданівський пляж. Доріжка з плитки дозволяє доїхати людині на візку прямо до моря. Крім того, на території пляжу діють перевдягальні для особливих громадян.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі