Запоріжжя у анти-рейтингу, боротьба з нелегальними АЗС, та скорочення у РДА: підсумки дня

Запоріжжя у анти-рейтингу, боротьба з нелегальними АЗС, та скорочення у РДА: підсумки дня

Найголовніше за 25 листопада

Перший заступник голови Запорізької ОДА має багаж з кримінальним провадженням

13 серпня Іван Федоров був призначений на посаду директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, за офіційною версією на цю посаду він потрапив через відкритий конкурс, а в реальності завдяки лобіюванню цього питання з боку Дмитра Давтяна, який обіймає посаду заступника мера міста Києва Віталія Кличка. За два місяці директор Департаменту настільки успішно вписався в корупційні схеми столичних чиновників, що навіть потрапив у матеріали кримінального провадження. Більше тут.

На Запоріжжі триває «некомпетентна» боротьба з нелегальними АЗС

Ми розповідали про те, що у жовтні очільником Запорізької області Віталієм Туринком розпочато боротьбу з незаконною торгівлею нафтопродуктами та скрапленим газом у регіоні. Так, 18 жовтня підписано відповідне розпорядження, яким створено Штаб, до якого включили представників майже всіх правоохоронних і контрольних органів області. Більше тут.

«Почуй мене»: Як запорізькі жінки страждають від насильства

За ініціативи ООН 25 листопада відзначається Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. І це дійсно важливий день, адже кожна третя жінка у світі хоч раз у житті страждала від фізичного, психологічного, економічного чи сексуального насильства. Більше тут.

У новому році грядуть масові скорочення у РДА Запорізької області

З першого лютого у  районних держаних адміністраціях Запорізької області розпочнеться хвиля масштабного скорочення. Під звільнення потраплять 680 чиновників. Про це повідомляються на сайті ЗОДА.

Найбільше скорочень буде у Василівської райдержадміністрації звільнять 61 співробітника, у Запорізькій - 55, Мелітопольській - 50, в Оріхівській та Пологівській — звільнять по 49 співробітників. Найменше скорочень буде в Великобілозерської РДА - 8 співробітників. Більше тут.

Запоріжжя увійшло до четвірки антирейтингу

У Запоріжжі та чотирьох областях України не всі об'єкти житлового та соціального фонду підключено до теплопостачання. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook пресслужба Міністерства розвитку громад та територій України. Більше тут.

Свято наближається: коли у Запоріжжі встановлять ялинки

Комунальним підприємствам «Титан» і «Запоріжміськсвітло» доручили монтаж ялинок, зайнятись прикрашанням іграшками, новорічною ілюмінацією, гірляндами та установкою фотозони. Справжніми "вічно зеленими" буде прикрашена тільки одна ялинка, яку встановлять ​​на площі Фестивальній, а інші — будуть штучними. Всі роботи повинні завершити до 19 грудня. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі