Запоріжжя приєднається до акції "1 мільйон дерев за добу"

Запоріжжя приєднається до акції '1 мільйон дерев за добу'

20 березня в Україні відбудеться флешмоб "1 мільйон дерев за 24 години", в рамках проєкту "Озеленення України". Запоріжжя теж не залишилось осторонь та планує висадити у місті 10 тисяч дерев. Повідомляє Запорізька міська рада.

Ініціатива була створена представниками Книги рекордів України і CEO Club Ukraine, а її головною метою є відновлення екосистеми країни і світу в загальному, а також розвиток екологічної свідомості людей

Планується, що дерева з’являться у кожному районі міста, для цього з місцевого бюджету виділять понад 1 мільйона гривень.

"Закупимо різноманітні сорти дерев та плануємо висадити їх у кожному районі міста. Будемо висаджувати за наміченим планом – там, де передбачили нові сквери. Впевнені, що ці заходи вплинуть найкращим чином на наше навколишнє середовище", - зазначив радник міського голови Запоріжжя Валерій Еделєв.

Відомо, що до участі може приєднатися кожен запоріжанин, а також підприємства міста, які вже висловили свою готовність допомогти покращити екологію Запоріжжя.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі