Запоріжжя увійшло до ТОП-5 областей за обсягом незареєстрованих сільгоспземель

Запоріжжя увійшло до ТОП-5 областей за обсягом незареєстрованих сільгоспземель

У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства назвали 5 областей України із найбільшими площами сільськогосподарських земель, які не зареєстровані в Державному кадастрі. До списку потрапило Запоріжжя.

Відповідний перелік областей на своїй сторінці у Фейсбук  оприлюднив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства - Тимофій Милованов.

За його даними, топ  земель, неврахованих у Держгеокадастрі, очолює Миколаївська область - 409 із загальних 2 27 тисяч ​​гектарів.

Друге місце посідає Одеська область - 282 тис. гектарів з 3 327 млн. загальних. Третє місце посіла Луганська область – 270 тисяч гектарів. А ось 4 місце дісталося Запорізькій області – 265 з 2 723 тисяч гектарів загальних сільгоспугідь не враховано. На 5-му місці Херсонська область - 263 тисяч гектарів з 2 947 можливих.

Нагадаємо, Міністерство енергетики та захисту довкілля України розробили власний ТОП підприємств, які є найбільшими забруднювачами довкілля по викидах в атмосферне повітря за 2018 рік, до списку потрапили 2 підприємва Запорізької області.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі