Запоріжжя витратить мільйони гривень на боротьбу зі стихійними звалищами

Запоріжжя витратить мільйони гривень на боротьбу зі стихійними звалищами

Розпочався новий бюджетний рік і міські районні адміністрації Запоріжжя розробляють плани освоєння коштів. Серед витрат – утилізація /видалення та поводження зі сміттям (послуги з ліквідації стихійних звалищ). Дві районні адміністрації вже оголосили відповідний тендер.

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Дніпровському району планує виділити на боротьбу зі стихійними звалищами 999 356 грн.

Тендер виграло ТОВ «Профіт» з ціновою пропозицією 996 875 грн.

У свою чергу районній адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району ліквідація стихійних звалищ обійдеться у 2 425 000 грн.

Найбільший район Запоріжжя – Шевченківський, витратить за боротьбу з незаконними звалищами 1 315 272 грн.

Питання ліквідації стихійних звалищ головним чином стосується не стільки районних адміністрацій, скільки мешканців нашого міста. Запоріжжя витрачає мільйони гривень на боротьбу зі стихійними звалищами. Відсутність виховання та культури поводження призводить до засмічення нашого міста. Ми часто говоримо про те, що у Запоріжжі брудне повітря, але хто забруднює землю? Необхідно пам’ятати, що благоустрій нашого міста – це перш за все дбайливе ставлення його мешканців.

***

Набридло бачити задимлене небо над містом? Набридли «байки» посадовців про «повітря як на Мальдівах», остогидли гори сміття у парках, на узбережжі Дніпра? Час змусити посадовців виконувати свою роботу! Давай разом наведемо лад у місті!

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі