"Запоріжжяобленерго" припинить енергопостачання «ЗТМК»: чи загрожує Запоріжжю екологічна катастрофа?

'Запоріжжяобленерго' припинить енергопостачання «ЗТМК»: чи загрожує Запоріжжю екологічна катастрофа?

ПАТ "Запоріжжяобленерго" припиняє електропостачання ТОВ "Запорізький титаномагнієвий комбінат". Про це повідомили на офіційному порталі підприємства.

Так, 9 липня на адресу ПАТ "Запоріжжяобленерго" надійшло повідомлення постачальника  ДПЗД "Укрінтеренерго" про завершення 17 серпня терміну електропостачання споживачу ТОВ "ЗТМК". Водночас наразі у ПАТ "Запоріжжябленерго" відсутні повідомлення від постачальників електроенергії про намір укласти із титаномагнієвим комбінатом новий договір про постачання електроенергії.

Оскільки ТОВ "ЗТМК" своєчасно не вжило заходів для набуття статусу захищеного споживача, воно підлягає відключенню від енергоживлення у повному обсязі.

16 липня ПАТ "Запоріжжяобленерго" направить на адресу ТОВ "ЗТМК" попередження про припинення постачання електричної енергії з 00:00 18 серпня та необхідність припинити на вказану дату власне енергоспоживання.

Однак чим загрожує така, на перший погляд, маленька проблема для аварійного комбінату, постає питання?

Раніше ми вже повідомляли про те, що комбінат знаходиться в епіцентрі конфлікту, який свідчить про реалізацію непрозорого плану щодо керівництва заводу. Винуватцями потенційної зупинки підприємства та позбавлення роботи 3,5 тис. осіб вважають чиновників Фонду держмайна.

Рік тому, 28 липня та території "Запорізького титано-магнієвого комбінату" через протікання бака сталася нештатна ситуація, пов'язана із витіком небезпечної хімічної речовини - тетрахлориду титану.

Місцеві мешканці та запорізькі активісти неодноразова наголошували можновладцям про загрозу екологічної катастрофи.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі