"Запорізький абразивний комбінат" повернув місцевому бюджету 3,2 мільйони

'Запорізький абразивний комбінат' повернув місцевому бюджету 3,2 мільйони

До місцевого бюджету м.Запоріжжя надійшло 3,2 млн грн заборгованості від ПАТ "Запорізький абразивний комбінат".

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури.

Нагадаємо, що у лютому 2018 року заступником прокурора Запорізької області в інтересах Запорізької міської ради подано позов про стягнення з ПАТ «Запорізький абразивний комбінат» 19,6 млн грн доходу. Зазначається, що ці гроші підприємство отримало від безпідставно набутого майна.

Упродовж двох з половиною років "Запорізький абразивний комбінат" без належного правового оформлення порушило земельне законодавство в частині використання земельної ділянки. Тим самим підприємство позбавило Запорізьку міську раду, як власника землі, права отримувати  від цієї ділянки дохід у формі орендної плати.

За наслідками повторного перегляду справи рішенням господарського суду Запорізької області від 2 березня 2020 позов прокурора задоволено, а також стягнуто з ПАТ «Запорізький абразивний комбінат» 19,6 млн грн доходу до місцевого бюджету.

На виконання указаного судового рішення протягом квітня поточного року боржником вже перераховано до місцевого бюджету обласного центру кошти у розмірі 3,2 млн грн. Питання надходження залишку заборгованості за судовим рішенням перебуває на контролі прокурора області.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі