"Запоріжсталь" займається корпоративною пропагадною у соцмережі?

'Запоріжсталь' займається корпоративною пропагадною у соцмережі?

Пропаганда телеграм-каналу "Запоріжсталі" активно нав'язує співробітникам підприємства думку, що вони працюють в умовах тяжкої кризи.

Про це повідомляється у телеграм-каналі "Запоріжжя вам не еко". 

Основні тези самого підприємства та їх роз'яснення від представників запорізького каналу  про екологію - читайте далі.

Цитата #1

"Ситуація з невиплатою ПДВ завдасть серйозного удару по економіці. Особливо болючим він буде для металургів, які протягом другої половини року працювали в умовах несприятливої   цінової кон'юнктури, заявляє Федерація роботодавців України. У грудні Укрінформ призначила масові додаткові перевірки, через які виплати відшкодувань ПДВ заблоковані", - повідомляє "Запоріжсталь".

- Подібний маніпулятивний тиск змушує працівників підприємства сприймати дійсніть як небезпеку і працювати понаднормово. Представники металургійного комбінату закликають працівників чітко дотримуватися графіку розливання, вчасно віддавати чавун на склади, занурювати вагони і відправляти їх. Загалом - працювати як злагоджений механізм, повідомляється у телеграм-каналі.

"Подібна риторика означає, що всі працюють в умовах кризи, як на війні, тому всі свої проблеми пов'язані з комфортом, матеріальним добробутом і утиском особистих прав потрібно відкласти до кращих часів", - йдеться у пабліку.

Цитата #2

У підприємстві зазначають, що зниження витрат на електроенергію допомогло комбінату зекономити 200 млн грн. 

Проте навряд чи учасники процесу економії покращили своє матеріальне становище. 

"Замість справедливого розподілу отриманих благ, транслюється вагомий внесок енергетиків у стійкість підприємства на світовому ринку в період кризи", - зазначається на каналі "Запоріжжя вам не еко".

- Підприємство вдається до залякування працівників невтішною всеукраїнською статистикою та сумами збитків, змушуючи забути про своє матеріальне становище. Натомість, керівництво комбінату по-іншому розставляє пріоритети: вихваляє чимало соціальних ініціатив і зміну підрядника, що постачатиме продукти харчування для співробітників.

Цитата #3

"Тимчасові незручності пов'язані з реорганізацією процесу - з вересня послуги харчування для працівників «Запоріжсталі», «Запоріжкоксу» і «Запоріжвогнетрив» буде надавати новий підрядник - компанія ОККО. Вони обіцяють: обіди будуть смачними - як вдома, ціни - доступними, а якість - високим".

Втім, аби життя не здавалось депресивним, представництво вирішило підбадьорити своїх робітників, штибу "ви працюєте не тільки для однієї людини, але ще й для всього суспільства. Подивіться, скільки соціальних ініціатив проведено комбінатом для всього суспільства!".

Крім того, в екологічному телеграм-каналі повідомляється, що депутати Запорізької міської та обласної ради, які представляють там інтереси "Запоріжсталі" отримують 100 000 грн в місяць. А зарплатня керівників підприємства - приблизно 1 000 000 гривень в місяць.

Ці нечувані суми, які зекономили на робітниках в умовах економічної кризи і несприятливої ситуації в країні. Однак, є бонус - доступні ціни на "якісну їжу".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі