Запоріжці підтримують петицію про захист зелених насаджень від безконтрольної обрізки

Запоріжці підтримують петицію про захист зелених насаджень від безконтрольної обрізки

Триває збір підписів під електронною петицією до міської влади із вимогою встановити в Запоріжжі мораторій на обрізку усіх дерев, окрім аварійних. На сьогодні звернення підтримали понад 420 містян.

Петиція розміщена на сайті Громадської організації «Справжні дії», її ініціатором та автором є голова організації Валерія Салтан.

У звернення наголошується, що в Запоріжжі та деяких інших містах області склалася проблемна ситуація із безконтрольною обрізкою дерев. Попри те, що процедура обрізки зелених насаджень детально визначена у «Правилах утримання зелених насаджень у населених пунктах України», в регіоні реєструються численні випадки порушення технології обрізання. А це, в свою чергу, призводить до винищення та псування дерев.

З метою збереження зелених насаджень, Валерія Салтан пропонує взяти за приклад столичний досвід та встановити дворічний мораторій на обрізку усіх дерев, окрім аварійних.

Для того, щоб звернення розглянули Запорізький міський голова Володимир Буряк та депутати міськради, воно повинно набрати не менше 750 голосів. Тож ГО «Справжні дії» запрошує запоріжців активно долучатися до ініціативи.

Ознайомитися із повним текстом звернення та підтримати петицію можна за посиланням.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі