Запорізька АЕС ні в чому собі не відмовляє, а тому замовляє морепродукти для власного кафе

Запорізька АЕС ні в чому собі не відмовляє, а тому замовляє морепродукти для власного кафе

На Запорізькій АЕС працює лише три з семи реакторів, але це не заважає її керівництву жити на широку ногу.

У той час, коли населення стурбовано питанням зупинки реакторів атомних електростанцій, яке тягне за собою збільшення вартості електроенергії та зменшення робочих місць, керівництво Запорізької АЕС замовляє пів тонни морепродуктів для власного кафе.

В електронній системі закупівель «Прозоро» розміщено оголошення ВП «Запорізька атомна електрична станція» ДП «НАЕК «Енергоатом» про закупівлю 550 кг морепродуктів, вартістю 111 тисяч гривень.

За умовами тендерної документації переможець повинен поставити на Запорізьку АЕС 130 кг морського коктейлю варено-мороженого та  420 кг тушки кальмару свіжомороженого.

Товар повинен постачати, у період з липня по грудень 2020 р., 2 рази на місяць, за наступними адресами: кафе КДЦ, вул. Центральна, 6, м. Енергодар, санаторій-профілакторій ВП ЗАЕС, вул. Захисників України, 1, м. Енергодар.

Зазначимо, що фактів, які підтверджують позитивний вплив морепродуктів на захист здоров'я від впливу радіонуклідів, а також сприяння очищенню організму від важких металів ми не знайшли.

У 2018 році Запорізька АЕС вже замовляла морепродукти на 90 тисяч гривень, а у 2019 на 62 тисячі гривень.

Як бачимо, у той час, коли країна стоїть на межі економічної кризи, окремі керівники не змінюють своїм звичкам та продовжують замовляти делікатеси.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі