Коронавірус vs спокій: як не піддаватися паніці (відео)

Коронавірус vs спокій: як не піддаватися паніці (відео)

Сьогодні мозок більшості з нас налаштований на інформацію «а що там з коронавірусом?». Ми регулярно моніторимо новини, відстежуємо статистику, обмінюємося думками в соціальних мережах. Через пандемію коронавірусу багатьох людей охоплює паніка та страх заразитися COVID-19.

Як вгамувати відчуття нестримної тривоги, розповіла голова ГО "Справжні дії" Валерія Салтан.

По-перше, якомога спокійніше оцінюйте ситуацію й ризики. У тому числі й ризик захворіти, він поки не зник. Потрібно бути в курсі подій і бути готовим до змін. Вони, напевно, ще будуть. Новини краще читати один раз в день. Так ви позбавите себе від нав'язливих думок. Улюблена музика, обов'язкові 20 хвилин в день для себе з чашкою чаю або кави - той психологічний мінімум, який нам життєво необхідний.

По-друге, допомагайте іншим. Коли ви починаєте діяти, то берете контроль над ситуацією у свої руки. Це може бути та підтримка сусідів, які живуть поруч і сьогодні опинилися у вимушеній ізоляції. Це може бути допомога медикам - зателефонуйте до свого сімейного лікаря, запитайте, що йому потрібно. Ви можете стати вчителем для когось або допомогти дістатися до роботи тим, у кого вона поки є. Ви можете стати волонтером нашої організації «Справжні дії».

По-третє, давайте разом розбиратися, що робити далі. Тому що ні іншої економіки, ні іншої освіти й медицини у нас не буде, якщо зараз ми не візьмемо ініціативу в свої руки.

За словами голови ГО «Справжні дії» Валерії Салтан, наразі команда  готує низку проектів за такими напрямками як соціальний захист, дистанційна освіта, підтримка і розвиток малого бізнесу, охорону здоров'я.

Якщо ви маєте бажання доєднатися до добрих справ, можете надати допомогу, або знаєте де придбати відповідні товари, зв’яжіться з представниками організації, щоб захистити своє рідне місто у скрутні часи.

Свої ідеї та пропозиції надсилайте:

- на сторінку у Фейсбук ГО;

- на електрону пошту;

- телеграм-канал для обговорення "Волонтери Запоріжжя";

- телефонуйте Анна 097950 3905, 066 007 2930, 096 693 6908 (телефонувати з 9:00 до 18:00), або пишіть на Viber, WatsApp, Telegram.

Реквізити для грошових переводів: Благодійна організація Благодійний фонд "Справжні дії" ЄДРПОУ 42793729 п/р UA 68 313399 00000 260050 55751443 в АТ КБ "ПриватБанк" МФО 313399.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі