Запорізька активістка закликає самоорганізуватись – влада неефективна

Запорізька активістка закликає самоорганізуватись – влада неефективна

Епідемія коронавірусу в Україні продемонструвала неймовірну відповідальність і самоорганізацію суспільства.

В екстремальній ситуації, коли державні інститути не готові взяти на себе повну відповідальність за країну і не можуть вирішувати безліч супутніх завдань, ініціативу взяли на себе звичайні громадяни.

Голова громадської організації «Справжні дії» Валерія Салтан закликає долучитись небайдужих, та консолідувати всі свої сили на розвиток свого майбутнього:

Спалах коронавірусу продемонструвала дві речі: недієздатність влади оперативно і якісно реагувати в критичних ситуаціях та високий рівень самоорганізації громадянського суспільства.

Як і 2014 році надія тільки на небайдужих й волонтерів. Лікарі, люди, які опинилися в складній життєвій ситуації - все чекають допомоги від активістів. У мережі щоразу  з'являються повідомлення про те, що волонтери допомогли лікарням, волонтери допомогли самотнім людям..

Що зробила влада? Урізала соцдопомогу «найбагатшим» громадянам: багатодітним сім'ям, малозабезпеченим та іншим соціально незахищеним верствам населення. Урізала субсидії, витрати на культуру і освіту.

Сьогодні волонтерам дуже потрібна Ваша підтримка! Навіть репост і теплі слова в коментарях - вже велика допомога! Дякуємо тим, хто вже відгукнувся на наш заклик!», - коментує Валерія Салтан.

Якщо ви маєте бажання доєднатися до добрих справ, можете надати допомогу, або знаєте де придбати відповідні товари, зв’яжіться з представниками організації, щоб захистити своє рідне місто у скрутні часи.

Свої ідеї та пропозиції надсилайте:

- на сторінку у Фейсбук ГО;

- на електрону пошту;

- телеграм-канал для обговорення "Волонтери Запоріжжя";

- телефонуйте Анна 097950 3905, 066 007 2930, 096 693 6908 (телефонувати з 9:00 до 18:00), або пишіть на Viber, WatsApp, Telegram.

Реквізити для грошових переводів: Благодійна організація Благодійний фонд "Справжні дії" ЄДРПОУ 42793729 п/р UA 68 313399 00000 260050 55751443 в АТ КБ "ПриватБанк" МФО 313399.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі