Запорізька депутатка надала матеріальну допомогу помічнику, який придбав у неї майно

Запорізька депутатка надала матеріальну допомогу помічнику, який придбав у неї майно

Депутатка Запорізької міської ради від фракції "Опозиційний блок" Зінаїда Гальчинська спрямувала частину свого депутатського фонду на потреби помічників. Зазначається, що один з отримувачів матеріальної допомоги придбав у Зінаїди Миколаївни майно на 300 тис грн.

Так, згідно з даними руху "ЧЕСНО", депутати міськради мають розподілити по 1 мільйону грн зі своїх фондів на потреби виборців. 

У 2019 році загальний розмір запорізького депутатського фонду становив 64 млн грн, який рівномірно розподілено між обранцями. 30% цих грошей депутати мають право спрямовувати на потреби мешканців міста. Однак чимало грошей з фондів депутати виділили своїм помічникам. Яскравим прикладом цього стала представниця "Опозиційного блоку" Зінаїда Гальчинська.

Цьогоріч вона погодила надання матеріальної допомоги трьом своїм помічникам - Олегу Полєєву, Олені Татевосян і Вероніці Лебедєвій. Перші двоє отримали по 10 тис грн, а третя помічниця - 5 тис грн.

Сама ж Зінаїда Гальчинська прокоментувала ситуацію. 

"Помічники виконують величезну частину роботи. Вони їздять на округи, їм потрібно використовувати свій бензин, свої автомобілі. При цьому в цих людей також виникають кризові моменти в житті, і їм потрібно допомагати. Це такі ж запоріжці, як й інші містяни, у яких виникають свої життєві проблеми. Матеріальна допомога ніколи не надається голослівно, за принципом – захотів і надав кошти. По кожному випадку є підтверджуючі документи, що людина дійсно опинилась у скрутному стані. Я не можу зараз точно згадати по кожній ситуації, але всі ці документи, безумовно, є. Безпідставно кошти жодній людині не виділялися", - повідомляє депутатка.

Зазначається, що, згідно з декларацією Зінаїди Миколаївни, минулого року вона продала своєму помічнику Олегу Полєєву рухоме майно вартістю 293 тис грн.

Однак від іншої людини з таким самим прізвищем, як у помічника, депутатка отримала грошовий подарунок у 574 тис грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі