Запорізька депутатка Юлія Яцик утрималась від голосування за ринок землі

Запорізька депутатка Юлія Яцик утрималась від голосування за ринок землі

Народні депутати у першому читані підтримали закон про ринок землі, 240 голосів «За». Переважну більшість за прийняття закону складали депутати від партії «Слуга народу», однак навіть у них не було все одностайно. 4 депутати проти, 21 нардеп —  утримався від голосування, серед них була і запорізька обраниця Юлія Яцик.

На початку своєї діяльності партія ЗЕ приймала рішення воєдино (навіть якщо хтось був «Проти» - це вирішували на засіданнях партії - якщо більшість «За», то ті хто проти підтримують законопроєкт все одно). Однак, цього разу від голосування утрималась депутатка із Запоріжжя Юлія Яцик.... чи то тема така злободенна чи єдність порушилась, не зрозуміло.

Практично одностайними були депутати від фракції "ОПЗЖ". З 44 депутатів у сесійній залі були відсутні 41, ще двоє віддали свій голос "проти".

Фракція політичної партії "Європейська солідарність" проголосувала наступним чином: із 26 депутатів були "проти" закону - 20 народних обранців, ще троє — відсутні і троє не голосували.

Жодного голосу "за" не віддали й депутати із фракцій Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Депутатська група "За майбутнє" та Фракція політичної партії "Голос".

Позафракційні депутати віддали 13 голосів "за", 7 - проти та утрималися від голосування 8 народних обранців.

Нагадаємо, у стінах Верховної Ради проходили гарячі баталії, від початку засідання представники партії «Слуга народу» заблокували трибуну не даючи можливості виступити іншим депутатам.

У зв'язку з цим, з ранку, представники аграрної ради навіть влаштували невеликий перфоманс. Активісти принесли під стіни парламенту мертву свиню у труні, протестуючи таким способом проти похорону українського тваринництва.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі