Запорізька екологічна лабораторія зафіксувала перевищення по 4 шкідливим речовинам

Запорізька екологічна лабораторія зафіксувала перевищення по 4 шкідливим речовинам

Запорізька мобільна лабораторія моніторингу довкілля, зафіксувала перевищення шкідливих речовин у точні спостереження по вулиці Павлокічкаська,7, М.Корищенка,24. Про це повідомляє обласний лабораторний центр МОЗ України.

41 досліджень проводились по забруднюючим речовинам: пил загальний, дрібнодисперсний пил діаметром 2,5 мкм. (PM2.5), дрібнодисперсний пил діаметром 10 мкм. (PM10); діоксид сірки; оксид вуглецю; діоксид азоту; оксид азоту; сірководень; аміак; озон; формальдегід. Перевищень максимально разових концентрацій вищезазначених речовин не зафіксовано.

Так було зафіксовано перевищення максимально разових концентрацій по вулиці Павлокічкаська,7: сірководень – 0,0087 мг/м3, в 1,1 рази вище ГДК та сірковуглець – 0,04 мг/м3, в 1,3 рази вище ГДК

По М.Корищенка,24 зафіксовано комбо із  сірководеню– 0,013 мг/м3, в 1,6 рази вище ГДК, сірковуглецю – 0,07 мг/м3, в 2,3 рази вище ГД,  фенолу – 0,026 мг/м3, в 2,6 рази вище ГДК та толуолу – 0,71 мг/м3, в 1,2 рази вище ГДК.

***

Набридло бачити задимлене небо над містом? Набридли «байки» посадовців про «повітря як на Мальдівах», остогидли гори сміття у парках, на узбережжі Дніпра? Час змусити посадовців виконувати свою роботу! Давай разом наведемо лад у місті!

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Електронна пошта: press.spravzhnidiyi@gmail.com
Фейсбук: Справжні дії. Обговорення
Телеграм: https://t.me/spravjnidii
Instagram: spravzhnidiyi

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі