Запорізька інфекційна лікарня придбала захисні комбінезони в чотири рази дорожче від іншої медустанови

Запорізька інфекційна лікарня придбала захисні комбінезони в чотири рази дорожче від іншої медустанови

КНП “Обласна інфекційна клінічна лікарня” замовило у ФОП Боярщонок Денис Михайлович постачання захисних комбінезонів і респіраторів за 200 тис. грн.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель.

Згідно з тендерною документацією, підприємець зобов'язується поставити лікарні 220 комбінезонів захисних TYVEK 500 Labo по 885 грн/од та 40 респіраторів БУК-3 з клапаном класу захисту FFP3 по 125 грн/од.

Зазначається, що для ФОП Боярщонок Денис Михайлович це перше замовлення медичної продукції. До цього він отримував лише дрібні замовлення у сфері будівельного проєктування.

Однак Управління з питань цивільного захисту Миколаївської облдержадміністрації придбало такі ж захисні комбінезони по 200 грн/од. У цій закупівлі брало участь 5 фірм, і найдорожча пропозиція на комбінезон становила 442 грн/од (ціна без ПДВ). Інфекційна ж лікарня замовила медичну продукцію на безконкурсній основі.

Крім того, “Консультативно-діагностичний центр” Подільського району м. Києва на початку карантину замовляв комбінезони TYVEK 500 Labo разом з шкарпетками по 225 грн/од (ціна без ПДВ).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі