Запорізька інспекція з благоустрою хоче витратити 300 тисяч на публікації у ЗМІ

Запорізька інспекція з благоустрою хоче витратити 300 тисяч на публікації у ЗМІ

Інспекція з благоустрою Запорізької міської ради планує замовити послуги з розміщення інформаційних матеріалів друкованими засобами масової інформації вартістю 300 тис. грн.

Про це стало відомом з систему електронних закупівель.

Відповідний тендер було оголошено 18 серпня. Аукціон планують провести 3 вересня. 

За даними тендерної документації, переможець зобов'язується розміщувати матеріали, надані інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради. Відповідні публікації мають стосуватися саме усунення наслідків порушень правил благоустрою Запоріжжя та надання дозволів на порушення об’єктів благоустрою. Оприлюднити їх мають до 18 грудня поточного року. 

Як повідомляють у Запорізькому проєкті розслідувань, у січні інспекція уклала схожий договір на рекламні та маркетингові послуги за 97 тис. грн. Переможцем стало ТОВ "Редакція газети "Запорозька Січ". Зазначається, що власником видання раніше була Запорізька міська рада, але після роздержавлення його приватизували.

Варто зазначити, що власником підприємства є Анастасія Богданова, яка зареєстрована також директором ТОВ “Група Персона”. Цією фірмою володіє Наталія Зайченко - колишня радниця Володимира Буряка.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі