Запорізька кіберполіція викрила угрупування, яке створювало дитячу порнографію

Запорізька кіберполіція викрила угрупування, яке створювало дитячу порнографію

Працівники запорізького відділу кіберполіції встановили розташування дитячих порностудій на території Дніпропетровської області. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції у Запорізькій області. 

Правоохоронці викрили злочинну групу, яка створювала та продавала дитячу порнографію. Відомо що до цього причетний 43-річний мешканець Дніпропетровської області, який різними методами впливав на жінок, щоб ті надавали дозвіл на участь власних дітей, віком від 9 до 13 років, у подібних відеороликах. Ці жінки, отримуючи гроші, привозили своїх дітей до обумовлених місць, де виготовлявся порнографічний контент.  

Підозрюваний сам був оператором, брав «акторську» участь у відео, та приймав «замовлення» від поціновувачів «полунички» з малолітніми на створення порнографічного відео з відповідною тематикою, інтер’єром, кількістю учасників, та іншими особистими бажаннями замовника.

Відео розповсюджували анонімно, через інтернет-канали, а гроші отримували через криптовалюту.

Наразі поліцейські вже виявили докази протиправної діяльності фігурантів справи.

Інформацію щодо поширення в мережі відео порнографічного характеру за участі малолітніх дітей Кіберполіція отримала від колег з Австралії.

Справу кваліфіковано за ч.5 ст.301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) КК України. За результатами проведених обшуків буде вирішуватися питання щодо оголошення підозри учасникам злочинної групи. За створення та продаж дитячої порнографії їм загрожує до 10 років ув‘язнення.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі