Запорізька комісія розробила рекомендації на випадок евакуації населення

Запорізька комісія розробила рекомендації на випадок евакуації населення

Комісія з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня, спричиненою коронавірусом, продовжує запроваджувати нові вимоги до населення, аби запобігти поширенню хвороби. Нові обмеження стосуються призовників на військову службу, 

Так, керівник комісії зобов'язав ДУ "Запорізький обласний лабораторний центр" МОЗ спільно з Департаментом охорони здоров'я ЗОДА опрацювати питання щодо можливості, способу та порядку проведення тестування на наявність коронавірусу SARS-CoV-2 осіб, які підлягають призову на строкову військову. Крім того, органам місцевого самоврядування нагадали виконання вимог на агропродовольчих ринках.

У межах заходів Програми розвитку охорони здоров’я Запорізької області на 2018-2022 роки Департамент охорони здоров’я має передбачити кошти у сумі 95,985 тис. грн для КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради на придбання:

  • - комплекту готової металоконструкції для естакади кріоциліндрів системи подачі кисню – 49,35 тис. грн;
  • - комплексу послуг встановлення естакади для кріоциліндрів системи подачі кисню – 46,635 тис. грн.

Крім того, комісія розробила рекомендації на випадок організації та проведення евакуації населення в умовах COVID-19. Мова йде про забезпечення персоналу евакуаційних органів засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими розчинами, санітарну обробку евакуйованого населення та персоналу евакуаційних органів, інформування населення, вибір території, будівель і споруд для розміщення евакуйованого населення.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі