Запорізька культура коштує 40 мільйонів гривень

Запорізька культура коштує 40 мільйонів гривень

Проєктом рішення Запорізької міської ради на  програму "Культура Запоріжжя на 2019-2021 роки" запропоновано затвердити бюджет на суму 40,2 мільйона гривень. Про це повідомляється у проектах рішень виконкому

Кошти міська влада пропонує розділити таким чином:

10 мільйонів 900 - планують витратити на проведення загальноміських заходів до державних та пам'ятних дат.

9 716,434 мільйона гривень - це сума надання фінансової допомоги муніципальним театрам, а саме оплата їх праці з нарахуваннями, утримання закладу, оплата енергоносіїв, тощо.

На капітальний ремонт приміщень палаців культури ПК "Хортицький" та ПК "Титан" витратять видатки у сумі 6 447,916 млнгрн.

На 2 мільйони гривень закуплять музичні інструменти, на зарплати у кінотеатрі «Довженко» знадобиться 2,8 мільйона гривень, ще за 3 мільйони гривень закінчать реконструкцію «Орбіти». На ремонт двох музичних шкіл у бюджеті на 2020 рік заклали 1 мільйон гривень і стільки ж хочуть виділити на покупку книг у міські бібліотеки.

Ще 1,4 мільйона гривень витратять на ремонт бібліотек, 1,3 мільйона гривень на культурні заходи в районах міста та 512 тисяч гривень на міжнародний кінофестиваль «ZIFF».

Крім цього, відповідно проєкту рішення, чиновники зі сфери культури мають намір в майбутньому викупити ДК «Енергетиків» у «Запоріжжяобленерго» і витратять 200 тисяч гривень тільки на проведення оцінки майна.

Контроль за виконанням рішення поклали на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолія Пустоварова.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі