Запорізька мерія готова витратити на світський раут з Єфросиніною півмільйона гривень

Запорізька мерія готова витратити на світський раут з Єфросиніною півмільйона гривень

Під час моніторингу електронної системи закупівель «Prozorro» ми з’ясували, що 25 вересня у виставковому центрі «Козак-Палац» буде проведений  «Перший Запорізький жіночий форум», організатором заходу виступив Департамент культури і туризму Запорізької міської ради, проведення заходу коштуватиме місцевому бюджету 580 000 гривень.

Це вже друга спроба провести жіночий форум у Запоріжжі, спочатку проведення форуму було заплановано на 17 квітня, але у зв’язку з введенням карантину на території України, тендер було скасовано.

Зазначимо, що у квітні  вартість проведення заходу складала 360 000 грн, причини збільшення тарифу на проведення форуму у 220 тисяч, або на 60 % - невідома.

Організатор форуму, в складі тендерної документації, зобов’язаний надати замовнику гарантійний лист про участь у першому Запорізькому жіночому форумі телеведучої Маші Єфросиніної у ролі спікера. Також у заході візьмуть участь ще 9 спікерів, з якими будуть поводитись як з VIP персонами, з Києва у Запоріжжя і у зворотному напрямку їх доставлять літаком, для пересування містом спікерам орендують 10 авто представницького класу, з трансфером із розрахунку не менше 50 км на добу.

На дві доби гостей розмістять у готелі «Khortitsa Palace», харчування також коштом організаторів форуму.

Зазначимо, що форум розрахований на  1000 учасників, саме таку кількість запрошень буде виготовлено, та на стільки учасників замовили послуги з кейтерингу (кава-брейк+вода).

Під час форуму жінки зможуть ділитися своїми ідеями, перемогами чи невдачами, навчитися як поєднувати сім'ю з кар'єрою та як «знайти золоту середину», поспілкуються по розвиток бізнесу та жіноче лідерство. Учасники отримають  для себе нові знання, заведуть знайомства та придумають нові ідеї для власного бізнесу.

На рекламу жіночого форуму також будуть витрачені значні кошти  місцевого бюджету, підрядник повинен забезпечити СММ-просування заходу в соцмережах, виготовлення банерних панелей  та брендволу. Для учасників форуму виготовлять промоційні матеріали (блокноти 200 шт, програма 500 шт, бейджи 100 шт, флаєри 1000 шт, запрошення 1000 шт).

Виникає запитання: чому за захід, на якому 1000 запрошених з-поміж бізнес-еліти Запоріжжя, які будуть слухати виступ Маші Єфросиніної та її подруг, повинні витрачатись податки усіх містян? Як проведення цього світського заходу позитивно вплине на добробут пересічних мешканців Запоріжжя?

Пропонуємо для ознайомлення повний перелік послуг з організації та проведення жіночого форуму у Запоріжжі:

Цікаво, що при дефіциті бюджету на кінець 2020 року у розмірі 413 мільйонів гривень, мерія продовжує витрачати з місцевого бюджету на проведення світського заходу 580 тис. грн.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі